VAVASIS jest firmą… powstałą z pasji i chęci kreowania nowych, wyjątkowych projektów architektonicznych. Od kilku lat prowadzimy własną pracownię projektową skupiającą się głównie na wnętrzach dla klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych.

Nowoczesna kreatywna pracownia.

Firma stawia na stały rozwój, wiedzę związaną z architekturą, znajomość najnowszych trendów designu zdobytych na różnych eventach czy spotkaniach dotyczących branży projektowej. Każdego roku uczestniczymy w międzynarodowych targach Salone Del Mobile w Mediolanie z których czerpiemy dużą ilość informacji o nowinach ze świata designu.

Design

Z naszej strony staramy się stworzyć wyjątkowe wnętrze, w
którym kiedy przekraczamy próg inwestycji czujemy się dobrze i bezpiecznie. Naszym zdaniem każdy zasługuje na posiadanie dobrego designu, na który każdego dnia będzie patrzył z radością i dumą.

VAVASIS…

to również dwie kobiety… dwie różne kobiety, które połączyła pasja do projektowania w innej odsłonie. Marlena-ekspertka niekonwencjonalnego stylu. W jej rękach spoczywa cały koncept, to jej odważne pomysły i stanowczość sprawia, że klient dostaje indywidualny i niepowtarzalny projekt. W każdej realizacji przywiązujemy bardzo dużą wagę do strony technicznej, w której specjalizuje się Magdalena-rozwiązuje wszelkie zagadnienia budowlane przy projekcie oraz jest łącznikiem ekip wykonawczych z którymi na etapie nadzoru na bieżąco konsultuje przebieg prac remontowych.

 

Nasz zespół to nie tylko my dwie- od wielu lat współpracujemy ze stałymi specjalistami takimi jak stolarz, wykonawca czy parkieciarz, którzy są otwarci na nowe i dotychczas nieoczywiste rozwiązania estetyczne jak i techniczne, dzięki czemu mamy pewność, że stworzony przez nas projekt będzie wykonany prawidłowo od początku do końca.

Klient

Klient…. I jego oczekiwania oraz upodobania są dla nas priorytetowe, jednak zawsze proponujemy swoje rozwiązania, które przedstawiamy w sposób łatwy do wyobrażenia. Cenimy sobie dobrą komunikację z klientem po to, by sprostać wszelkim jego oczekiwaniom.

Jesteśmy młodą firmą, dlatego tym bardziej podchodzimy z pasją i świeżymi pomysłami do inwestycji. Nasze charaktery sprawiają, że nie mamy problemów w nawiązywaniu nowych kontaktów, jesteśmy receptywne na propozycje i nową wiedzę, a co najważniejsze uwielbiamy się śmiać i żartować dzięki temu potrafimy wywołać uśmiech i zadowolenie inwestora dlatego też otrzymujemy zaufanie klientów.

Our clients

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anlaboru

Rozpocznijmy nowy projekt

office@vavasisdesign.com

W czym możemy pomóc?